Tel: +90 312 334 91 25 Eposta: destek@dugunajans.com

Firmalar

Anasayfa / Restaurant

Ankara Çankaya
En Güzel Düğün Mekanlarının Hepsi Burada! 

 

Ankara’nın en güzel düğün sarayları, kır düğünü mekanları, bahçe düğünü mekanları, oteller, havuz başı düğün mekanları, düğün hizmeti de sunan restaurantlar, dini düğün mekanlarını tek tıkla incele, beğendiklerinin fiyatlarını öğren.

 

Çankaya'daki en güzel düğün mekanlarının hepsini  bir arada bulmak ve oturduğunuz yerden kıyaslamak ister misiniz? En lüks ve kaliteli mekanlardan, her bütçeye uygun en güzel düğün salonlarına kadar Çankaya’da evlenecek çiftlere düğün, nişan, kına, sünnet düğünü ve tüm diğer organizasyonlarınız için hizmet sunan mekanları burada bulabileceksiniz.

 

Çankaya ilçesi sınırları içerisinde yer alan Ahlatlıbel, Ayrancı, Bahçelievler, Balgat, Cebeci, Dikmen, Esat, Gaziosmanpaşa (Gop), Hürriyet, Kavaklıdere, Kırkonaklar, Kızılay, Maltepe, Öveçler, Sıhhıye, Söğütözü, Yıldız, Zafertepe gibi tüm semtlerdeki bütün düğün mekanlarını sizin için listeledik. Ankara’nın en güzel düğün sarayları, kır düğünü mekanları, bahçe düğünü mekanları, oteller, havuz başı düğün mekanları, düğün hizmeti de sunan restaurantlar, dini düğün mekanlarını tek tıkla incele, beğendiklerinin fiyatlarını öğren.