Tel: +90 312 334 91 25 Eposta: destek@dugunajans.com

Firmalar

Anasayfa / Restaurant

Ankara Yenimahalle
En Güzel Düğün Mekanlarının Hepsi Burada!  

 

Yenimahalle’nin en güzel düğün sarayları, kır düğünü mekanları, bahçe düğünü mekanları, oteller, havuz başı düğün mekanları, düğün hizmeti de sunan restaurantlar, dini düğün mekanlarını tek tıkla incele, beğendiklerinin fiyatlarını öğren.


Yenimahalle’deki en güzel düğün mekanlarının hepsini  bir arada bulmak ve oturduğunuz yerden kıyaslamak ister misiniz? En lüks ve kaliteli mekanlardan, her bütçeye uygun en güzel düğün salonlarına kadar Yenimahalle’de evlenecek çiftlere düğün, nişan, kına, sünnet düğünü ve tüm diğer organizasyonlarınız için hizmet sunan mekanları burada bulabileceksiniz.

 

Yenimahalle ilçesi sınırları içerisinde yer alan A.O.Çiftliği (A.O.Ç.), Akın, Batıkent, Akın, Batıkent,Çayyolu, Demetevler, İstasyon, İvedikorganizesanayi, Karşıyaka, Ostim, Susuz, Şentepe, Yakacık/Yurtçu, Yenimahalle gibi tüm semtlerdeki bütün düğün mekanlarını sizin için listeledik. Yenimahalle’nin en güzel düğün sarayları, kır düğünü mekanları, bahçe düğünü mekanları, oteller, havuz başı düğün mekanları, düğün hizmeti de sunan restaurantlar, dini düğün mekanlarını tek tıkla incele, beğendiklerinin fiyatlarını öğren.