Sünnet Kıyafeti Kiralama

Erkekliğe adım atacağınız sünnet merasiminde sünnet süsleri hatta palyaço dahi düşünüldü. Ya kıyafet?

Sünnet kıyafetleri sünnet düğünlerinin vazgeçilmez objelerinden biridir. Hayatta bir defa giyilecek olması özel bir anlam yüklenmesine sebep olmaktadır.

kıyafet, Sünnet kıyafetleri, sünnet kıyafeti, Sünnet kıyafeti kiralama,

Eskiden bazı gelinler... tabiki filmlerde... "düğünümde annemin gelinliğini giyeceğim" derdi. Acaba erkek çocuklardan da "sünnet düğünümde babamın kıyafetini giyeceğim" diyen çocuk veya "oğlu olunca ona da giydirir, saklayalım bunu" diye çocuğunun sünnet kıyafetlerini sandığa kaldıran anne-baba var mıdır?

Her ne olursa olsun her anne-baba oğlunu sünnet kıyafeti içerisinde görmek ister. Ama bu defa da maddi imkanlara göz atmak gerekir. Sunnet kiyafeti fiyatlari yerinde durmayan haylaz çocuk gibi. Bu durumda alternatiflere ihtiyacımız var. Kiralık sünnet kıyafetleri sizler için güzel bir alternatif olabilir.

Sıfır, hiç kullanılmamış sünnet kıyafeti alabilir miyiz yoksa maliyeti düşürmek ve günü kurtarmak için kiralayabilir miyiz?

Sünnet kıyafeti kiralama, ister maddi imkansızlık isterse ömürde bir defa giyilecek bir elbise almayı ısraf gören herkesin tercihi.

Sünnet tahtı alıpta sünnet kıyafeti kiralama işine gireceğinizi tahmin etmiyoruz tabiki. Ya da sünnet tahtı kiralama için de bir yerler bakınsak mı?

Kostüm mağazası veya kostüm evi işimizi çözecektir. Pahada ağır sünnet malzemeleri için kiralama yöntemi kötü olmayan bir seçenektir.

Sünnet düğünleri ve sünnet kıyafetleri ile ilgili aklınıza gelebilecek tüm sorular için dugunajans.com/iletisim sayfasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.