Davetliler

Davetli Listesi Nasıl Hazırlanır?
 

Evlenmeye karar verdikten sonra başladığımız düğün hazırlıkları sırasında önemli konulardan biriside düğün davetli listesini hazırlamaktır. Bu zor süreci kolaylaştırmak ve her aşamada gelişmeleri takip edebilmek için sizler için harika bir düğün davetlileri hazırlama ve planlama aracı hazırladık. 
Bunun için yapmanız gereken ilk şey sitemize üye olmak. Sitemize üye olduktan sonra davetlileri organize etmek ve süreci takip etmek çok kolay olacak. Siz sadece düğüne davet edeceklerinize karar vereceksiniz. Düğün davetlileri listesini hazırlarken ise size yardımcı olabilmek için bazı bilgiler verdik. 

Davetli Listesini Hazırlamak Niçin Önemlidir?

Davetli listesini hazırlamak hem düğün salonu seçimi için hem de sevdiğiniz kişileri davet etmemeyi unutmamak adına önemlidir. Liste son ana kadar sürekli değişecektir ama yine de en başta, taslak bir liste hazırlamanız iyi olacaktır. Düğün salonu olarak seçeceğiniz mekan ile sizin muhtemel misafir sayınızın birbirleriyle uyumlu olması gereklidir. 

Düğün davetli listesi genel olarak erkek tarafı, kız tarafı, damadın arkadaşları ve gelinin arkadaşları olarak dört başlık altında hazırlanır. 

Akraba listeleri genel olarak anne babalar tarafından hazırlanır. Arkadaş listeleri ise gelin ve damat adayları tarafından hazırlanmaktadır.