Ankara düğün salonları, Yenimahalle düğün salonu, En güzel düğün mekanları Ankara,  Ankara düğün salonları fiyatları 2018, Mamak düğün salonları, Ankara kır düğünü salonlar

Ankara Konağı

Ankara manzaralı Ankara Konağında 2.500 kişilik “Toplantı”, “Balo”, “Nikah”, “Düğün” ve “Kına” gibi organizasyonlarınızda hizmetinizdeyiz..

Yenimahalle Ankara

Ankara Kır Bahçe Düğün Salonları

Ankarada evleneceğiniz kişi ile mükemmel bir düğünün olmasını istiyorsan ve açık havada havuz başında veya yeşil doğa manzaralı çimler üzerinde ankarada bulunan kır ve bahçe düğün salonları sayesinde aradığınız düğün mekanını rahatlıkla bulabilirsiniz. Şehirden uzakta aradığınız kır düğünü mekanları DugunAjans.com sayfamızda sizlere özel indirim ve kampanyalar ile sunulmaktadır. Ankara gölbaşında bulunan Mogan gölünde göl manzaralı olarak düğün yapabileceğiniz gölbaşı düğün mekanı ve gölbaşı düğün salonları tercihiniz için ilk sıralarda yer almakta ve birçok özelliğe sahip.


Ankarada şehir merkezinden uzaklaştıkça düğün yapabileceğiniz bir çok restoran, otel, sosyal tesis ve bahçeli mekanlar bulunuyor. Aralarında ise en çok tercih edilen göl manzaralı ve havuzlu mekanlar yer alıyor.
Hayallerinizdeki düğünü açık havada yapmak istiyorsanız ankara kır düğünü mekanlarını hemen sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Düğün firmalarından ücretsiz teklif alabilir ve dilediğinizi ücretsiz tercih edebilirsiniz. Çimlerin ortasında Nikah yapmak istiyorsanız nikah salonları ve nikah memurları ile iletişime geçerek belirlediğiniz düğün tarihi ve saatinde nikah memuru talep edebilirsiniz.

Ankara Kır ve Bahçe Düğünü Salonları Özellikleri Nelerdir?

Kır bahçeleri mekanları sevdiklerinizle iç içe ve doğal ortamda hoşca vakit geçirebileceğiniz mekanlar arasında yer almaktadır. Salon alanı geniş olması nedeni ile kişi kapasitesinde sıkıntı çekmezsiniz. Yaz aylarında yapacağınız kır düğünü ile kuşların cıvıltısı, çiçeklerin ve doğanın rengarenk olması iç huzurunuzu ve eğlencenizide bir hayli arttıracaktır. Akşam düğün yapmak istiyorsanız gecenin parlayan yıldızları ve ay ışığında hayallerinizdeki en muhteşem düğünü yapabilirsiniz. Bembeyaz ve pembe masa örtüleri, masaları süsleyen rengarenk çiçekler ve vazolar, düğününüzü en iyi şekilde eğlendirecek olan düğün sanatçısı ve göz kamaştırıcı damatlığınız ve gelinliğinizin güzelliği ile muhteşem bir kır ve bahçe düğün salonu sizleri bekliyor. 

Ankara Kır ve Bahçe Düğünü Fiyatları

Tüm düğün salonlarında olduğu gibi ankara kır ve bahçe düğünü salonları fiyatlarıda kişi başı üzerinden hesaplanmaktadır. Fiyatlandırmaya esas olan özellikler ise kokteyl, yemekli ve yemeksiz, alkollü ve alkolsüz gibi seçenekler ile değişebilmektedir. Kır ve bahçe düğünlerinde organizasyon firmaları ile anlaşıp süslendirmeler yapabilirsiniz. Bu gibi seçeneklerde ekstra ücrete tabi olacaktır. Dilerseniz kır ve düğün mekanlarının sizlere özel hazırlamış olduğu indirim ve kampanyalar ile uygun fiyatlara düğününüzü gerçekleştirebilirsiniz.