Ankara Otel Düğünleri

Ankara’da otel düğünü yapabileceğiniz yerler yeni gelin ve damat adaylarının son dönemlerdeki tercihleri arasında en üst sıralarda yer almaktadır. Otelde düğün yapmak birçok genç kızın düğünleri ile ilgili birçok hayaline cevap vermektedir. Balo salonları ya da havuz başlarında ayarlanan düğün konseptleri oldukça modern ve ferah bir ortamda oldukça elit bir düğün alanı sağlamaktadır. Otelde düğün yapmak sizi birçok zahmetten kurtarmaktadır. Çoğu düğün salonunun sağlamadığı tüm hizmetleri sağladığı için düğün yaparken otel tercih etmek işinizi kolaylaştıracaktır.

Otelde Düğün Yapmanın Avantajları

Ankara otel düğünleri gelin ve damat adaylarına kendi farklı konseptlerini uygulamalarını ve klasik konsepti ve sadeliği bir arada sunmaktadır. Ankara otel düğünü mekanları ayrıca misafirleriniz konusunda da size oldukça esneklik sağlamaktadır. En iyi Ankara düğün otelleri genellikle misafir kapasitesi olarak küçük düşünülse de sanılanın aksine oldukça geniş misafir kapasitesine sahiptir ve misafir çağırırken kısıtlamaya gitmenizi gerektirmez. Ayrıca sürpriz misafirleriniz için bile oldukça hızlı bir şekilde hazırlık sağlanabilmektedir. Otel de düğün yapmanın en güzel tarafı bütün bu hazırlıklarda siz kendinizi hiç yormazsınız. Ayrıca bir güzel tarafı da genellikle oteller gelin odası olarak otellerinde ki en güzel süitlerden birisini sizler için hazırlar. Bu sayede kendinizi çok havalı hissedersiniz.

Ankara’da Bir Otel Düğünü Ne kadar?

En çok merak edilenler ise Ankara otel düğünü fiyatları bütçemize uyacak mı? sorusudur. Yaklaşık 300 – 350 kişi kapasiteli olduğu düşünülse de oteller farklı kapasitelere sahip birçok salondan oluştuğu için davetli sayısında ciddi bir kısıtlamaya gitmeniz gerekmez. Davetli listesinde olmayan fakat sürpriz şekilde çıkagelen misafirleriniz için hemen bir opsiyon yaratılır ve sıkıntı çıkmaz. Ankara’da bir otel düğünü için kişi başı minimum fiyat 40 TL iken, ortalama fiyat için 70 TL denebilir. 350 kişilik davetli sayısıyla Ankara düğün otelleri size ortalama 24.500 TL’ye mal olacak. Eğer otelde düğün yapmaya niyetliyseniz A'dan Z'ye otel düğünü rehberini mutlaka incelemeli, otel düğünlerinde gelinlik ve damatlık nasıl seçilir, dekorasyon ipuçları nelerdir gibi konularda fikir edinmelisiniz.