Mira Düğün Salonları

Başpınar Mahallesi Şehit İsmail Başaran Caddesi Alemdar İş Merkezi No: 3/E Kat 3-4 Hüseyingazi - Altındağ - Ankara Haritada Gör

0312 502 29 500532 764 38 30 Beğen

Mira Düğün Salonları - Genel Özellikleri

Mira Düğün Salonları Hakkında

Profesyonel organizasyon ekibi ile Mira Düğün Salonları Ankara Altındağ’da misafirlerine unutulmaz bir gün yaşatmak için senelerdir çalışıyor. Düğün, nişan, kına, kokteyl, sünnet düğünü, mezuniyet, baby shower ve bayi toplantısı gibi geniş skalasıyla  açık, kapalı alanlarında misafirlerini ağırlıyor.

Bütçelerinize uyan fiyat listesi ile, misafirlerimize yemekli ve kokteylli organizasyon seçenekleri sunuyoruz. Kendi catering firmanızla çalışma imkanına sahip olduğunuz mekanımızda, dilerseniz mutfaklarında yetenekli şeflerimizin hazırladığı birbirinden lezzetli menülerle de ağızlarınızı tadlandırabilirsiniz. Personellerimizin gerçekleştirdiği servisimiz işinde başarılı kişiler tarafından yapılıyor. Taze, kaliteli ve günlük ürünlerimizin bulunduğu yemeklerimizin sunumu en şık ve çabuk şekilde yapılıyor.

Konseptiniz ve hayalleriniz ne olursa olsun, organizasyon sorumlumuz bu güne kadar sizin maruz kalabileceğiniz her türlü soru ve sorunlarla ilgileniyor. Aklınızdaki planlara en yakın gerçekliği sizlerle buluşturuyor ve tüm stresinizi azaltıyor. Mekan süslemesi, oturma düzeni, müzik listesi, ışık seçimi gibi tüm detaylara organizasyon sorumlumuz sizlerle birlikte efor harcıyor. Ve sonucun hayallerinizden daha iyi olmasını hedefliyor.

Mira düğün salonumuzda profesyonel kamera hizmeti ve garson hizmeti veriliyor. Böylelikle bu özel gününüzün birçok hatırası sizleri düğün sonrası da yalnız bırakmıyor.

Mekanımızın araç kapasitesi oldukça fazladır ve misafirlerimiz otopark anlamında sıkıntı yaşamaz. Salonumuzda sahne, ışık ve ses hizmetleri teknolojik açıdan son düzey ilerletilmekte. Böylelikle özel gününüzde yaşanması muhtemele hiçbir aksiliğe müsaade etmiyoruz.

Önemli bir günün en önemli noktalarından biri olan müzik için; orkestramız yeteneklerini konuşturuyor. Organizasyon sorumlumuz tarafından kuracağınız bağlantı sayesinde, kendilerinden isteyeceğiniz repertuara göre sizinle eğleniyorlar. Herhangi bir repertuarınızın olmaması halinde de kendi seçtikleri parçalarla, sizlere birbirinden eğlenceli dakikalar yaşatıyorlar.

Sizler de hayallerinizdeki özel günün bizlerle geçmesini ve bugünün unutulmaz anlarını ekibimizin güvenli ellerine bırakmak isterseniz; yapmanız gereken sayfamızdaki iletişim numarası aracılığıyla bizlerle bağlantıya geçerek ilk adımı atmak. Merkezi lokasyonumuzda gerçekleştireceğimiz görüşmemiz ile mekanımızı görme imkanına da sahipsiniz. Mira düğün salonları olarak her misafirimize uygun, makul bütçeyle, en kaliteli hizmeti sunmak için sahip olduğumuz profesyonel tecrübeyi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Yorumlar

Yorum Yap

Harita