Düğün Hazırlık Rehberi ve Akıllı Crm Paneli

Düğünhane web platformu evlenen çiftlere özel olarak hazırlamış olduğu dugunhane.com sitesinde sizlere en üst düzeyde geliştirilen ücretsiz CRM panelini gururla sunmaktadır. Düğün hazırlık rehberi ile alakalı olarak ihtiyacınız olan tüm herşeyi crm panelimizde rahatlıkla bulabilirsiniz. Peki crm paneline nasıl ulaşırım ? diye soruyorsan Üye OL linkine tıklaman yeterli olacaktır.

YOL HARİTAM

Düğününü Planlarken Yalnız Değilsin!

wedding venue
Ajandam
wedding venue
Bütçem
wedding venue
İhtiyaç Listem
wedding venue
Davetliler
wedding venue
Oturma Planı
wedding venue
Websitem

Şimdi gelelim crm panelinde sizlere sunmuş olduğumuz ve hiç bir yerde bulamayacağınız ücretsiz düğün planlama aracına. Bu araç ile birlikte; gelin ve damat olarak düğün günü hatırlatma, düğün hazırlık rehberi, düğün bütçe planlayıcısı, düğün salonu masa oturma planı, sms ile düğün davetiyesi gönderme ve evlenen çiftlere özel sizin adınıza oluşturulan ücretsiz web sitesi gibi birçok özellikten ücretsiz olarak faydalanabileceksiniz. Ayrıca düğün salonları, gelinlikciler, damatlık mağazaları, balayı otelleri ve birçok kategorideki firmadan tek bir tuş ile anında teklifler alabileceksin. Bunun yanında firmalar ile mesajlaşabilir ve iletişime geçebilirsin. Evet söylediklerimiz ve anlattıklarımız harika değilmi? Şimdi sende hiç vakit kaybetmeden düğünhane web platformuna ücretsiz olarak üye ol ve anında işlemleri yapmaya başla.

Aşağıda listelenen özelliklerin üzerine tıklayarak ne işe yaradıklarını öğrenebilir ve uygulamalı olarak hemen keşfedebilirsin. Düğününde görüşmek dileğiyle.