Web Sitem

E-Davetiye Nedir? Kendi Online Düğün Davetiyenizi Oluşturun!

 

E- davetiye evlenecek çiftlere sitemizde kendi isimleriyle hiç bir yazılım bilgisine sahip olmadan, sadece dakikalar içinde  online düğün davetiyelerini oluşturma ve kendilerine ait online bir web sitesi sahibi olma imkanı veren bir fırsattır.  Sisteme sadece  isimlerinizi girerek isterseniz www.dugunhane.com adı altında ya da isterseniz tamamen kendinize ait bir web sitesi oluşturarak davetlilerinize online e-davetiye olarak gönderebilirsiniz.Web sitenizi akıllı yönetim paneli sayesinde istediğiniz gibi kontrol edebilir, bilgilerinizi kendinize göre düzenleyebilirsiniz.

Evlilik teklifi yaptığınız yada aldığınız gün hem erkekler için hem de bayanlar için çok anlamlıdır. Sevgilinize evlilik teklifinizi kendi web sitenizi oluşturarak yapabilirsiniz yada sevgiliniz ile beraber aldığınız evlilik kararını yine web sitenizi oluşturarak herkese duyurabilirsiniz. 

Profesyonel bir web sitesi tasarımı, müthiş görsellik ve şık dizaynı ile size özel fotoğraflar ve bilgilerle oluşturabileceğiniz çiftlere özel web sitenizi hemen oluşturmaya başlayın!